Kuru Dökme Yük Taşımacılığı

Paketlenmeyen maden cevheri, hurda metal, hububat gibi dökme halde bulunan kuru yükleri taşıyabilen gemilerdir. Dökmeci, bulker, bulk carrier gibi isimlendirmelerle de karşılaşılabilir.

Birçok sıvı ve akabilen katı madde, herhangi bir kap içine konmadan başarıyla taşınabilir. Katı dökme yüklerden bazıları şunlardır: Maden filizleri, gübre, kömür, kireçtaşı, çimento, her tür tahıl, un, kimyasal maddeler, şeker. Sıvı maddeler ise, petrol ürünleri, bitkisel yağlar, kauçuk hammaddesi, sıvı gazlar, kimyasal maddeler, şarap, meyve suları, süt, su ve bira gibi ürünlerdir.

Everest Shipping olarak dökme yük taşımacılığında etkin çözümler sunan lider vizyonu olan güçlü bir yol ortağıyız. Büyük ve kapsamlı lojistik hizmetleriniz için güçlü ekipmanlarımızla ve profesyonel kadromuzla bütün süreçleri kontrol altında tutan güçlü bir yapıya sahibiz.

Bilgi, malzeme ve finansal akış etrafındaki tüm faaliyetleri optimize ediyoruz. Müşterilere tedarik zinciri yönetimi ihtiyaçlarına göre küresel olarak entegre ve uçtan uca çözümler sunmaktayız.

Menü