EVEREST SHIPPING

A WORLDWIDE STRATEGIC BUSINESS PARTNER

Hakkımızda

Everest Shipping olarak 2007 yılında başladığımız ticari hayatımızda, ihracat ve ithalat alanındaki tüm deniz, hava ve kara yolu yüklemelerinizi geniş acente ağımız ile gerçekleştirip, sizlere en iyi hizmeti uygun maliyetlerle sunmayı hedefledik.

Şirketimiz, sektörde  ortalama 15 yıllık deneyimi olan bir kadro  ile işe başlamıştır. Sektörün ulusal ve uluslararası faaliyetlerine bir düzen, güven ve sorumluluk getiren FIATA ve UTIKAD birliklerine üye olan şirketimiz ayrıca TİO (Taşıma İşleri Organizatörlüğü) Belgesine sahiptir. Bu sayede müşterilerine karşı sorumluluklarını bir taahhüt altına almayı da kendine sorumluk bilmiş ve yüksek hizmet standardı yaratmanın önemini gözardı etmemiştir.

Biz işimizi seviyoruz!

Öncelikli hedefimiz; müşterilerimizin gereksinimlerini etik ilkeler ve profesyonel standartlara uygun olarak karşılamak ve hizmet yelpazemizi tercih edilmemizin nedenlerinden taviz vermeden genişletmektir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve bizimle çalışmanın ayrıcalığını göstermek istiyoruz.

Genç ve dinamik, bir o kadar da deneyimli bir kadro ile uluslararası servis kalitesinin garantisini verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

Müşterilerimize çözüm ortaklığı ve tedarikçilerimize kazan-kazandır prensibini göz önünde tutarak, en iyi hizmeti sunmayı amaç edindik.

Yükleriniz, bizim için değerli birer “emanet”…

Yüksek bilgi ve teknoloji standartları ışığında hizmet veriyor, koşullar ne olursa olsun çözüm üretmeyi, size karşı başlıca sorumluluğumuz kabul ediyoruz.

Bazen işler beklendiği kadar sorunsuz gitmez ya, biz sizin “çözüm ortağınız” olmak istiyoruz.

En büyük amacımız; müşterilerimizin, bizleri sadece lojistik hizmeti veren bir firma olarak değil, aynı zamanda güvenilir bir iş ortağı olarak benimsemesidir.

Nasıl başardık?

Süreci profesyonel yönetebilmek

Sonuç odaklı olmak

Sürekli gelişim

Şeffaflık

Güvenilirlik

Sorumluluk alma

İnsana ve çevreye saygı

Menü